Hakkımızda

Bizim Oto Cam; Her tür araç oto camlarında uzman 32 Yıllık Bir Deneyime Sahip Firmasıdır.

Bizim Oto Cam Kurulduğu günden bu yana kendini sürekli geliştiren ve büyüten firmamız, zaman içerisinde otomotiv emniyet camlarının yanında mimari ve endüstriyel amaçlı emniyet cam sektörlerine de hizmet eder duruma gelmiştir. İlk kuruluşunda sadece lamine cam üretebilen firmamız, şu anda bombeli ve düz lamine cam, bombeli ve düz temperli cam, bombeli ve düz ısıcam, ısıtmalı lamine ve temperli cam ve kurşuna karşı dayanımı artırılmış camları üretebilmekte olup; bütün cam çeşitleri için serigrafi baskılı yada baskısız üretim yapabilmektedir.

Firmamız, yurt içinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli sigorta şirketleri ile anlaşmalı olup, yurt genelinde 150 servis noktası ile bu sigorta şirketleri için oto cam değişim ve tamir hizmeti vermektedir. Yurt içi oto cam satışımız 5 Bölge Müdürlüğü ile sürdürülmektedir.

Bizim Oto Cam, teknolojiye ve kaliteye önem vererek kendisini sürekli olarak geliştiren firmamız başta Avrupa ülkeleri ve Amerika olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmakta ve ürünlerinin bu pazarlarda satılabilmesi için ihtiyacı olan tüm kalite belge ve ürün sertifikalarına sahip bulunmaktadır.

Yasallık, toplumsal fayda ve ahlak ilkelerine uygunluk, doğaya saygı, ekip anlayışı, kalite ve değerlerini oluşturmaktadır. Bizim Oto Cam ilerlemenin, işini sevmek ve her ayrıntıyı önemsemekten geçtiğine inanır. Bu motivasyonla Bizim Oto Cam; yenilikçi projeler geliştirmekte ve etkileyici bir performans sergilemektedir.


BİZİM OTO CAMI SOSYAL MEDYADA İZLEYİN

0352 331 6 331